282044_225645027473705_4585633_nW przeszłości połączono celtyckie słowa cuer - szlachetny i cuez - drzewo, by powstało szlachetne drzewo quercus - dąb. Wierzono, że dęby otacza niezwykła aura mocy i siły, wynikająca z dziesięcioleci ich nieustannego wzrostu. Wierzono, że drzewa te dają poczucie ładu, solidności, długowieczności oraz bezpieczeństwa.

Dziś połączono szlachetne cechy dębu, by w 2005 roku z inicjatywy Filipa Woźnego powstała firma „OGRODY Quercus”. Firmę tworzy zespół młodych ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje oraz szukających nowych rozwiązań w ogrodnictwie. Naszym założeniem jest stworzenie firmy spełniającej najwyższe oczekiwania naszych klientów. W tym celu współpracujemy z najlepszymi architektami krajobrazu, oraz najlepszymi fachowcami. I wciąż poszukujemy nowych lepszych rozwiązań.

Nasze podejście do przedmiotu wynika z pragnienia aby projektowana przestrzeń była sztuką. Staramy się aby projektowana przestrzeń była integralną częścią najbliższego otoczenia, podkreślała jego walory oraz spełniała Państwa oczekiwania. Mamy również przyjemność poinformować, iż nasza firma stale się rozwija i jednym z tych przykładów jest nowo otwarta placówka we Wrocławiu. Bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług również na terenie Wrocławia i okolic.